ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

26 sierpnia 2021 godz. 18:49:36

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września 2021 r. w budynku przy ul. Franciszkańskiej 2 - w  wyznaczonych salach i o wskazanych w załączonym harmonogramie godzinach.

Klasy wchodzą  do budynku wyznaczonymi wejściami:

wejście A - ul. Ratuszowa,

wejście B - ul. Franciszkańska (od strony Urzędu Miasta),

wejście C - ul. Franciszkańska ( obok klasztoru).

Uczniowie klas pierwszych  z jednym rodzicem/opiekunem wchodzą bezpośrednio na dużą salę gimnastyczną, a po uroczystości przechodzą z wychowawcami do wyznaczonych sal lekcyjnych.

Uczniowie klas 2-8 spotykają się z wychowawcami w salach lekcyjnych. W związku z pandemią i w trosce o bezpieczeństwo swoje i innych prosimy, aby dzieci w miarę możliwości wchodziły do szkoły samodzielnie.

O bezpieczeństwo dzieci na terenie szkoły zadbają pracownicy szkoły. Prosimy o zrozumienie.

Obowiązuje strój szkolny galowy (biała koszula/bluzka, ciemne spodnie.spódniczka, kołnierz marynarski).

1 września - świetlica jest nieczynna.

Karta zapisu dziecka do świetlicy jest do pobrania na stronie internetowej szkoły. Karty będą wydawane  w formie papierowej  1 września, w godz. 10-12  w holu w budynku B (ul. Franciszkańska 2).

Od 2 września świetlica dla uczniów klas 1-3  pracuje w godz. 7-16.00. Z opieki w świetlicy mogą skorzystać dzieci, których rodzice złożą karty.

Przy wejściu należy obowiązkowo zdezynfekować ręce i na czas przejścia do wyznaczonej sali założyć maseczkę. Prosimy o zachowanie dystansu i zapoznanie się z załączonym harmonogramem.