Wycieczka integracyjna do Runowa

18 października 2021 godz. 20:02:05

Wycieczka integracyjna do Runowa

6 października 2021 roku uczniowie klasy 4 a oraz 8 a wybrali się na wycieczkę do Pałacu pod Bocianim Gniazdem, której celem była aktywna integracja na łonie natury oraz kształtowanie świadomości ekologicznej. Swoją przygodę rozpoczęli wyprawą do lasu, gdzie czekały na nich zajęcia z pionierki obozowej. Uczniowie poznali techniki przetrwania w lesie, a następnie w sześcioosobowych grupach wykazali się ogromnymi zdolnościami oraz niesamowitą współpracą budując szałas oraz rozpalając ogień przy pomocy krzesiwa. Dużą atrakcją i wyzwaniem okazało się przejście po moście linowym nad rzeką oraz pokonanie bardzo stromego wzniesienia.

Survival to super przeżycie i zabawa, ale przede wszystkim nauka odpowiedzialności i zdobywanie nowych doświadczeń. Z wycieczki do Runowa mamy niesamowite wspomnienia, mnóstwo zdjęć, zabrudzone buty oraz pamiątkowego mlecznego zęba Mai.

Sołtan Marta

Magdalena Kasprzykowska