Mikołajki w 4C

8 grudnia 2021 godz. 19:58:28

Mikołajki w 4C

W klasie IV c już od  tygodni trwały przygotowania do tego święta. Wszyscy od dawna czekali  na ten dzień. Zgodnie ze zwyczajem uczniowie postanowili obdarować się prezentami. Emocje były wielkie, ponieważ wiedzieli tylko, czy osoba, której kupują  prezent jest dziewczynką, czy chłopcem. I wreszcie nastał 6 grudnia! W tym dniu panowała wspaniała atmosfera. Wszyscy uczniowie postarali się oddać mikołajkowy klimat. Wszyscy bez wyjątku ubrali  się stosownie na tę okoliczność, na czerwono i w czapkach Mikołaja na głowach. Przy pomocy „trzech Mikołajów” uczniowie otrzymali podarunki ciesząc się wspólnym obdarowywaniem się prezentami. Gdy wszystkie prezenty trafiły do rąk adresatów, nastąpiła ich prezentacja. Pozytywnym emocjom nie było końca. Wspólne fotografie, przygotowany poczęstunek i uśmiechy na ich twarzach to dowód na to, że dzień ten był bardzo udany.

B. Ż.