Wielki sukces Natalii z 8A

30 marca 2022 godz. 18:16:35

Wielki sukces Natalii z 8A

Uczennica naszej szkoły Natalia Hara z klasy 8A wzięła udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Ołówkiem i pędzlem -  co by było gdyby …”, który odbył się w Zespole Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie. Natalia pomyślnie przeszła przez I etap konkursu polegający na wyłonieniu najlepszych spośród 51 prac uczniów 7 i 8 klas szkół podstawowych. W II etapie uczennica wykonała prace z rysunku (martwa natura), malarstwa (martwa natura) oraz rzeźby (interpretacja tematu).

Niezmiernie miło nam poinformować, że uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 w Darłowie uzyskała tytuł laureata ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Ołówkiem i pędzlem - co by było gdyby …” zdobywając III miejsce, które zwalnia ją z praktycznej części egzaminu wstępnego do Zespołu Szkół Plastycznych w Koszalinie. Ponadto, uczennica wzięła również udział w quizie wiedzy o sztuce pt. „Sztuka na wesoło”, dzięki któremu zostanie zwolniona z egzaminu wstępnego z części teoretycznej.

Natalia rozwinęła skrzydła wyobraźni i w niesamowity sposób przedstawiła wizję swojego świata „Co by było, gdyby…”. To wielki zaszczyt dla naszej szkoły, że doceniany jest potencjał twórczy Natalii.