Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe

15 kwietnia 2022 godz. 21:09:06

Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe

Dnia 11 kwietnia 2022 roku w Sławnie na terenach zielonych odbyły się drużynowe biegi przełajowe na szczeblu powiatowym. Uczniowie „Trójki” wraz z innymi uczniami szkół podstawowych z powiatu sławieńskiego przy zmiennej pogodzie stanęli do rywalizacji biegowych.

W ramach Igrzysk Dzieci zespół składał się z 8 zawodników (4 zawodników rocznik 2011 i młodsi i 4 zawodników rocznik 2009-2010). W tej kategorii wiekowej reprezentacja dziewcząt w składzie: Walków Lena, Marek Anna, Łagutko Olimpia, Lokś Amelia, Tomala Nadia, Paszkiewicz Zuzanna, Piestrak Gabriela, Michalak Blanka zajęła trzecie miejsce. Reprezentacja chłopców w składzie: Lebiecki Bartłomiej, Węgrzyn Aleksander, Karczewski Franciszek, Gniady Dawid, Piestrak Antoni, Dydyna Kacper, Mularski Kacper, Radomski Marcel, Hinc Filip i Dydyna Maksymilian zajęli drugie miejsce.

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej czyli zawodnicy z rocznika 2007-2008 zarówno dziewczęta jak i chłopcy nie zajęli medalowych miejsc. Dziewczęta w składzie: Sapieja Lena, Końska Agata, Breszka Maja i Tepurska Magdalena uplasowały się na czwartym miejscu. Piąte miejsce zajęła drużyna chłopców w składzie: Zieliński Kamil, Szopiński Patryk,  Szwałek Mikołaj, Hańczur Jakub.

Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy osiągniętych rezultatów w biegach przełajowych, dziękujemy za wysiłek i sportową rywalizację.

Nauczyciele wychowania fizycznego