Uczniowie „Trójki” Mistrzami Powiatu w PN

23 kwietnia 2022 godz. 16:24:58

Uczniowie „Trójki” Mistrzami  Powiatu w PN

W czwartek tj. 21 kwietnia 2022 na trawiastych boiskach szkoły w Malechowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców. Chłopcy po uroczystym rozpoczęciu i dokonaniu losowania rozpoczęli turniej. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym. Naszą szkołę reprezentowali: Radomski Marcel, Mularski Kacper, Dydyna Kacper, Milczarek Jakub, Kunysz Marcin, Dydyna Maksymilian, Dańko Antek i Hinc Filip. Walka była zacięta, przebiegała w sportowej atmosferze i z dużym zaangażowaniem wszystkich zawodników. Chłopcy niesieni dopingiem swoich rezerwowych zagrali wręcz koncertowo. Niedosyć, że nie przegrali żadnego meczu, to uzyskali największą ilość bramek. Bardzo istotne było, że nie stracili w spotkaniach ani jednej bramki. Wykazali się opanowaniem i spokojem prezentując wysokie umiejętności techniczne i taktyczne na wszystkich pozycjach. Gratulujemy zawodnikom naszej drużyny zajęcia I miejsca,  awansu do finału wojewódzkiego i tym samym reprezentowania naszego Powiatu na dalszych szczeblach rozgrywek sportowych.

Beata Żmuda