Medaliści z SP3 w warcabach 100-polowych

9 sierpnia 2022 godz. 17:26:15

Dnia 31 maja 2022 roku odbyły się XVIII Mistrzostwa Powiatu Sławieńskiego w warcabach 100-polowych. W tym dniu przy deskach warcabowych spotkało się 108 zawodników, podzielonych na kategorie wiekowe: juniorki do lat 8, juniorzy do lat 8, juniorki do lat 10, juniorzy do lat 10, juniorki do lat 13, juniorzy do lat 13, juniorki do lat 16, juniorzy do lat 16, open kobiety – powyżej 16 lat oraz open mężczyźni – powyżej 16 lat. Zawodnicy rozgrywali rundy w systemie szwajcarskim oraz kołowym.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczeń naszej szkoły Jakub Wójcik zajął I miejsce w kategorii Juniorzy do lat 13 uzyskując tytuł Mistrza Powiatu Sławieńskiego w warcabach 100-polowych.

Uczennica klasy 3a Maria Filipek uplasowała się na miejscu II w kategorii Juniorki do lat 10.

Uczeń Alan Sołtan został II v-ce Mistrzem Powiatu Sławieńskiego w kategorii Juniorzy do lat 8.

Kolejny tytuł II v-ce Mistrza w warcabach 100-polowych w kategorii Juniorki do lat 10 przypadł uczennicy klasy 2b Klaudii Podchul.

Turniejowi towarzyszyły wielkie emocje. Jesteśmy bardzo dumni z naszych warcabistów, którzy pokazali wielkiego ducha walki oraz ogromne zaangażowanie. Wszyscy uczestnicy XVIII Mistrzostw w warcabach 100-polowych otrzymali pamiątkowe dyplomy, natomiast dla naszych zwycięzców czekały puchary i medale.