Światowy Dzień Pluszowego Misia

1 grudnia 2022 godz. 15:10:46

Światowy Dzień Pluszowego Misia

„Czy to wczoraj, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś” – pod tym hasłem 24 i 25 listopada z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, odbyły się w bibliotece spotkania dla uczniów klas II. W tych dniach ze swoimi właścicielami „przybyły” misie małe, średnie i duże, białe, brązowe, zielone, puchate i mięciutkie, a każdy był piękny oraz wyjątkowy. Uczniowie poznali historię święta i wysłuchali opowiadania pt. „Zielony miś”. Wzięli również udział w przygotowanych atrakcjach: zabawach ruchowych, quizach, zgadywankach i wspólnym rysowaniu portretu misia. Dzień ten był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy a możliwość zaprezentowania swojego misia kolegom i koleżankom, sprawił dzieciom dużo radości. Do zobaczenia za rok na kolejnym „misiowym” święcie!

Joanna Gawrońska

Beata Kolanek