Selfie z Dziadkami

30 stycznia 2023 godz. 19:16:54

Selfie z Dziadkami

Wychodząc naprzeciw, że babcia i dziadek to starsza pani / pan w chustce / z laską i w kapciach biblioteka szkolna „Czytuś” zorganizowała z okazji Dnia Babci i Dziadka konkurs czytelniczo-fotograficzny „Selfie z moimi Dziadkami”.

Wykorzystując nowoczesne formy fotografii uczniowie mieli za zadanie przedstawić więzi łączące ich z dziadkami.

Nadesłane zdjęcia w ciekawy sposób przedstawiały dziadków z wnukami podczas wspólnego czytania.

Komisja konkursowa postanowiła wyróżnić pierwszym miejscem następujących uczniów:

Vincenta Jackulak kl. I D, Zofię Stefaniak kl. II A, Konrada Wilczewskiego kl. II A, Larę Bober kl. II C, Marię Barancewicz kl. II E, Klarę Brzeską kl. IV C.

Wyróżnione osoby otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców. Gratulujemy!

Nauczyciele biblioteki

Joanna Gawrońska