Stypendia za wyniki w I półroczu 2022/2023

6 lutego 2023 godz. 16:44:04

Stypendia za wyniki w I półroczu 2022/2023

03 lutego 2023 r. uczniowie z klas 4-8 Szkoły Podstawowej nr 3 im. Króla Eryka Pomorskiego w Darłowie odebrali dyplomy za wysokie wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe za I półrocze roku szkolnego 2022/2023.

Nagrodą za osiągnięcia w nauce i w sporcie jest stypendium przyznawane w ramach „Lokalnego Programu Wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży uczących się na terenie Miasta Darłowo”.

Podczas uroczystego apelu Pan Arkadiusz Klimowicz - Burmistrz Miasta Darłowo, jego zastępca Pan Rafał Nagórski z przedstawicielami Rady Miasta oraz Dyrektorem Szkoły Panią Bożeną Tatuśko wręczyli wyróżnionym stypendia, a ich rodzicom i opiekunom listy gratulacyjne. W uroczystości uczestniczyli również: Pan Czesław Woźniak- Przewodniczący Rady Miasta, Pan Zbigniew Mielczarski - Kierownik Referatu Oświaty i Spraw Społecznych Pani Krystyna Różańska - Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury i Turystyki, Pani Joanna Klimowicz - Przewodnicząca Rady Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Darłowie oraz przedstawiciele Zarządu Rady Rodziców.

Stypendia naukowe otrzymało 188 uczniów, stypendia sportowe -19 uczniów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim stypendystom, ich rodzicom i nauczycielom wysokich wyników w nauce i sporcie. Życzymy dalszych sukcesów.