Wizyta na poczcie

9 lutego 2023 godz. 17:08:16

Wizyta na poczcie

Nasi uczniowie odwiedzili dwa razy pocztę w Darłowie. Pierwszy raz w grudniu przed Świętami Bożonarodzeniowymi jako klienci, wysłali pocztówki i listy do swoich rodzin. Drugi raz 06.02.br. po obiekcie poczty zostali oprowadzeni przez panią Marzenę kontroler, gdzie poznali zawód listonosza i kuriera oraz specyfikę pracy na poczcie. Zwiedzającym dużo radości sprawiło siedzenie na miejscu listonosza ze swojego regionu oraz pieczętowanie kartek. Segregowanie paczek pod względem wielkości najbardziej spodobało się Wiktorowi. Na zakończenie wizyty dzieci kupiły kartkę i wysłały ją do naszej pani Dyrektor. Wizyta na poczcie okazała się dla uczniów niezwykle ciekawym i wartościowym wydarzeniem, Mikołaj stwierdził, że w przyszłości będzie listonoszem a Wiktor kurierem.

Joanna Gruszewska-Kraska

Karolina Kołodziej