Wyniki konkursu „Szkoła Trójka w moich oczach”

18 marca 2023 godz. 20:50:00

Wyniki konkursu „Szkoła Trójka w moich oczach”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Szkoła Trójka w moich oczach” został rozstrzygnięty!

Z dużym zaciekawieniem oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. W konkursie wzięły udział chętne przedszkolaki, które odwiedziły szkołę podczas Dnia Otwartego. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość w naszej szkole. Takiej pomysłowości możemy im tylko pozazdrościć!

Wszystkie prace możecie obejrzeć w galerii poniżej.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce:

Łucja Filipek - Przedszkole nr 2 im. Janiny Porazińskiej

Zuzanna Gawęda - Przedszkole nr 2 im. Janiny Porazińskiej

Natasza Szramka - Przedszkole nr 2 im. Janiny Porazińskiej

Kornelia Bieńkowska - Przedszkole przy Szkole

Liwia Ludwik - Przedszkole Artystyczne Great Sasetka

Maja Michalczyk - Przedszkole nr 2 im. Janiny Porazińskiej

Hanna Borowska - Przedszkole przy Szkole

Olaf Paduch - Przedszkole przy Szkole

Vladyslava Pryhodkina - Przedszkole Artystyczne Great Sasetka

wyróżnienia:

Franciszek Dorywalski, Matylda Dusza, Dominik Głębocki, Oliwier Głębocki, Lena Gręda, Kornel Grześ, Hubert Jacyszyn, Zofia Kępka, Wojciech Kierasiński, Ignacy Kołodziej, Julia Konopka, Vitalina Kravchenko, Zygmunt Krawczyk, Antoni Kulwas, Dominik Małek, Antonina Mordacz, Tola Plucińska, Milan Rokosz, Hanna Sadowy, Jaśmina Sajko, Kuba Szkopiński, Maja Umińska, Cyprian Wernicki, Jan Wieczorek, Adam Wojciechowski, Celina Wojnicz.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom ciekawej formy wyrazu artystycznego i dziękujemy za udział w naszym konkursie.

Dyplomy i nagrody laureatom i wyróżnionym  zostaną  wręczone niebawem.