Kolorowy tydzień w szkole

28 marca 2023 godz. 15:46:08

Kolorowy tydzień w szkole

W dniach 20 – 24.03.2023 r. po raz pierwszy w naszej szkole zorganizowano zabawę pod hasłem „Kolorowy tydzień”. Każdego dnia ubieraliśmy się w określonym kolorze. Byliśmy mile zaskoczeni jak wiele osób przyłączyło się do zabawy, nie tylko uczniowie, ale również pracownicy. Każdy, kto wszedł do szkoły, z pewnością od razu zauważył jaki kolor dominuje każdego dnia. W poniedziałek był to kolor czarny, we wtorek zielony, w środę żółty, czwartek był czerwony, a piątek niebieski.

Przedstawiciele Samorządu uczniowskiego i Szkolnego Klubu Wolontariusza „Pomocna dłoń” codziennie odwiedzali wszystkie klasy i zliczali przebrane osoby. Tytuł najbardziej kolorowej klasy zdobywają:

w klasach I-III – klasa 2 D,

w klasach IV-V – klasa 5 A,

w klasach VI-VIII – klasa 6 C.

Inicjatywa miała za zadanie integrację uczniów, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły oraz udowodnić, że w grupie tkwi siła. Ten tydzień był bardzo ciekawy i miły, dlatego postaramy się o to, żeby w naszej szkole częściej miały miejsca takie akcje. Dziękujemy za udział w zabawie.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu.

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza „Pomocna dłoń”

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego