Gratulacje dla laureata i finalistów konkursów przedmiotowych!

20 kwietnia 2023 godz. 17:46:53

Gratulacje dla laureata i finalistów konkursów przedmiotowych!

Wojewódzkie konkursy przedmiotowe to jedne z najbardziej prestiżowych sprawdzianów wiedzy dla uczniów szkół podstawowych. Wymagają one od uczniów - jak i od przygotowującego ich nauczyciela - zaangażowania i wielu godzin pracy.

Tytuł laureata Kuratoryjnego Konkursu z języka polskiego zdobył Bartosz Pomianowski z klasy 8F. Dzięki temu Bartosz jest zwolniony z egzaminu z języka polskiego i otrzyma z niego maksymalną ilość punktów.

Finalistami Konkursów Kuratoryjnych zostali:

- Patrycja Makarewicz z klasy 8A - z matematyki i biologii,

- Maksymilian Machyna z klasy 8A - z geografii.

Tegoroczne konkursy przedmiotowe pokazały, że mamy zdolnych, ambitnych uczniów i wspaniałych nauczycieli, którzy angażują się w przygotowanie uczniów. Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy im dalszych sukcesów oraz rozwijania talentów. Gratulujemy także Rodzicom uczniów biorących udział w Konkursach Przedmiotowych wysokich osiągnięć ich dzieci.