Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym

1 maja 2023 godz. 14:30:22

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym

26 kwietnia 2023 r. odbył się MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie, pod patronatem Burmistrza Miasta Darłowo.

W konkursie udział wzięły 4 drużyny. Dwie w kategorii drużyn młodszych i dwie w starszych. Pierwszy etap polegał na napisaniu testu z wiedzy ogólnej, drugi praktyczny – jazda rowerem po wyznaczonym torze.

I miejsce w kategorii drużyn młodszych zajęła SP nr 3 w Darłowie, a w kategorii drużyn starszych I miejsce zajęła Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lotników Morskich STO w Darłowie.

Nagrody, sponsorowane przez Burmistrza Miasta Darłowo, za wspaniałe wyniki wręczyła Dyrektor Szkoły Pani Bożena Tatuśko.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wiedzy i sprawności podczas jazdy rowerem.

J. Czarnuch