„Instrument muzyczny. Surowce a nie śmieci”

5 maja 2023 godz. 21:22:31

„Instrument muzyczny. Surowce a nie śmieci”

Dzisiaj (05.05.2023 r.) został rozstrzygnięty konkurs pt. „Instrument muzyczny. Surowce a nie śmieci”.

Czy wiecie, że wielu rzeczom pozornie uchodzącym za śmieci można nadać drugie życie i stworzyć z nich instrumenty muzyczne? Uczniowie którzy, wzięli udział w konkursie wiedzą o tym i wykonali przepiękne, oryginalne i starannie wykonane instrumenty muzyczne.

Ze zgłoszonych instrumentów została zorganizowana pokonkursowa wystawa (w budynku B, naprzeciwko wejścia), którą może podziwiać cała społeczność szkolna oraz odwiedzający nas goście.

Komisja biorąc pod uwagę: oryginalność, walory artystyczne, pomysłowość, materiał użyty do prac, samodzielność, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce - Piotr Sopel, kl. IIIA

II miejsce - Jakub Gryciuk, kl. VIIIA

III miejsce – Bartosz Konopka, kl. IIIA

Wyróżnienia: Amelia Mücke, kl. IIIA, Aleksandra Zagaja, kl. IVB

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a nagrodzonym gratulujemy.

W środę 10.05.br. zostaną wręczone nagrody i dyplomy.

Organizatorzy:

K. Kołodziej