LUBIMY DARŁOWO

16 lipca 2023 godz. 17:17:38

LUBIMY DARŁOWO

Uczniowie klas drugich już od pierwszej klasy rozwijają i doskonalą swoje umiejętności realizując innowacyjny program „Moja mała i wielka Ojczyzna”. Zdobywali wiedzę na temat naszego miasta i regionu, poznali jego historię oraz środowisko społeczno-przyrodnicze. Kształtowali tożsamość regionalną i narodową. Aktywnie uczestniczyli w życiu społeczności szkolnej i lokalnej. Uczniowie wykazali duże zaangażowanie podczas realizacji różnych projektów. W maju  podczas obchodów  Dni Patrona Szkoły odbył się szkolny konkurs wiedzy o Darłowie dla klas drugich – „Przyjaciel Darłowa”. Dziesięcioro uczniów zdobyło maksymalną liczbę punktów. Zwycięzcami zostali: Zofia Stefaniak, Konstancja Wojniusz, Oliwia Godlewska, Oliwia Wilczyńska, Dominik Bałbatun, Matylda Chlebowska, Mateusz Kolanek, Zofia Namiel, Philip Olechno i Alan Sołtan.

Gratulacje i brawa dla Wszystkich Uczniów!

Wychowawczynie klas drugich