„Jestem Król Eryk Pomorski ..."

18 lipca 2023 godz. 17:48:57

„Jestem Król Eryk Pomorski ..."

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy wyniki szkolnego konkursu fotograficznego pt. „Jestem Król Eryk Pomorski - Patron mojej szkoły”.

Kreatywność, estetyka i zgodność z tematem były głównymi wyznacznikami przyznania nagród, a problem w tym, że wszystkie prace wykonane zostały z niezwykłą starannością.

Komisja, która stanęła przed trudnym zadaniem postanowiła nagrodzić uczniów w dwóch kategoriach wiekowych:

Kategoria: klasy I-III

1. Maria Barancewicz IIE, Zofia Matusiak IIC;

2. Aleksander Czarnuch IB, Natalia Malec IID, Maria Jączek IIID

Kategoria: klasy IV – V

1. Julia Kołodziejczyk IVB, Kornelia Aleksa IVB;

2. Igor Borkowski IVB, Emilia Kowalska IVC, Alwin Dusza IVC;

3. Klara Brzeska IVC, Filip Sawa IVC, Lenka Kaźmierska IVE;

Wyróżnienie: Wiktoria Anzel IVA, Tymon Gabrysiak IVB, Michał Pomianowski IVC, Antonina Dusza IVD, Marika Stermach IVD, Kinga Galińska IVE.

Wielkie brawa dla wszystkich uczestników za doskonałe kreacje!!!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom biorącym udział w konkursie oraz rodzicom za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę.

Bardzo dziękujemy Pani Milenie Barancewicz za przygotowanie i wydrukowanie zdjęć na ekspozycję.

Zachęcamy do obejrzenia wirtualnej wystawy.

Nauczyciele świetlicy szkolnej