Konkurs „Szlachetne zdrowie"

18 lipca 2023 godz. 18:09:12

Konkurs „Szlachetne zdrowie"

Szlachetne zdrowie to konkurs dla uczniów klas 4, którego celem jest propagowanie wiedzy i zachowań prozdrowotnych. Dnia 5 czerwca 2023r. 2-osobowe zespoły klasowe prezentowały wiadomości i umiejętności z zakresu budowy i funkcjonowania ciała człowieka, higieny poszczególnych układów, zdrowego stylu życia oraz bezpiecznych zachowań w codziennym życiu.

Na I miejscu uplasowali się uczniowie klasy 4C – Emilia Kowalska i Michał Pomianowski. II miejsce zajęły uczennice klasy 4D – Antonina Dusza i Marika Stermach, a III klasy 4B – Kornelia Aleksa i Antonina Bakalarz. Miejsce IV przypadło Michalinie Cupiał i Maciejowi Firuta z klasy 4E, a V Zuzannie Ziemlewskiej i Marii Filipek z klasy 4A.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom a Radzie Rodziców dziękujemy za przygotowanie nagród.

M. Brzozowska, B. Kalinowska, M. Kosowska