Wycieczka do Pomerania Fun Park

19 lipca 2023 godz. 15:42:26

Wycieczka do Pomerania Fun Park

We wtorek 13 czerwca 2023 r. uczniowie klas 3b, 3c i 3e wraz z wychowawczyniami pojechali na pełną wrażeń i atrakcji wycieczkę do Dygowa koło Kołobrzegu. Tam spędzili czas w największym na terenie województwa zachodniopomorskiego Parku Rozrywki Pomerania Fun Park, gdzie czekała na nich kraina zabaw i uśmiechu. Wesołe miasteczko oferowało liczne karuzele i sprzęt do różnego rodzaju wspinaczek, a także dmuchańce z niesamowitymi zjeżdżalniami. W hali zabaw mogli poczuć się jak bohaterowie filmów przygodowych typu „Poszukiwacze zaginionej Arki”. Wodny świat to kraina dmuchanych zjeżdżalni wodnych i urozmaiconych płytkich basenów. Pogoda dopisała, humory też.  Moc pozytywnych przeżyć z kolegami i koleżankami z klasy przed zbliżającymi się wielkimi krokami wakacjami pozwala mile zakończyć kolejny rok szkolny i etap edukacji wczesnoszkolnej.

A we wrześniu spotkamy się już w czwartej klasie.

Dorota Bobrowska

Aldona Śmigielska