„Poznajemy zawody” i „Kuchcikowo – kulinarne a, b, c”

19 lipca 2023 godz. 18:22:47

„Poznajemy zawody” i „Kuchcikowo – kulinarne a, b, c”

W dniu 21.06 br. nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów i nagród uczniom realizującym innowacje pedagogiczne „Poznajemy zawody” oraz „Kuchcikowo – kulinarne a, b, c”.

Koniec roku szkolnego to ważny moment dla dzieci, rodziców i nauczycieli. To czas kiedy można podsumować i docenić osiągnięcia i postępy, jakie dzieci poczyniły w ciągu roku. Magda, Aleksandra, Mikołaj, Wiktor i Mateusz byli bardzo dumni, kiedy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody – zestaw przyborów kuchennych i medale. Uczniowie rozmawiali na temat jaki zawód chcieliby wykonywać w przyszłości, dzielili się swoimi spostrzeżeniami co jest smaczne i zdrowe, oglądali swoje karty pracy podsumowujące zajęcia i wspólnie wykonany album zawodów.

Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólne świętowanie zbliżającego się końca roku szkolnego.

Zespół ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej i kształcenia specjalnego.