Podsumowanie konkursu „Szkolne Talenty”

19 lipca 2023 godz. 18:33:31

Podsumowanie konkursu „Szkolne Talenty”

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. Króla Eryka Pomorskiego w Darłowie miała okazję przekonać się, że nasi uczniowie są naprawdę wyjątkowi!

W tegorocznej edycji konkursu „Szkolne Talenty” wzięło udział 14 uzdolnionych osób.

Ze wszystkich tegorocznych uczestników konkursu jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy odwagi, wszak nie jest to takie proste pokazać się szerszej publiczności.

Oprócz nagród za I miejsce w dwóch kategoriach wiekowych (oceny trzyosobowego jury), film z największą ilością polubień otrzymuje nagrodę specjalną - NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI!

Poznajcie nasze „Szkolne Talenty”!!!

Kategoria wiekowa: klasy 1-2

I miejsce: Zofia Stefaniak 2 A i Apolonia Bakalarz 2 E

Wyróżnienia: Nadia Krasowska 1 B, Klara Wojniusz 2 A, Konstancja Wojniusz 2 A, Wiktoria Sylwestrzak 1 A, Maja Lach 2 E

Kategoria wiekowa: klasy 3-4

I miejsce: Igor Nowak 3 B, Antonina Bakalarz 4 B, Zuzanna Kowalska 4 B

Wyróżnienia: Fabian Wojniusz 4 B, Elizaveta Dobrynina 3 B, Natalia Cichocka 3 C

Po weryfikacji prawdziwości polubień możemy również przyznać Nagrodę Publiczności Tomaszowi Świątkowi 4B (280 polubień).

Gratulujemy!

Dziękujemy Zarządowi Rady Rodziców za wsparcie finansowe konkursu oraz za udział podczas wręczania nagród.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Anna Stefaniak