Co wiemy o Świętach Bożego Narodzenia?

19 grudnia 2019 godz. 20:15:30

Co wiemy o Świętach Bożego Narodzenia?

16 grudnia 2019r. w naszej szkole odbył się konkurs dla uczniów klas trzecich, nawiązujący do tradycji i zwyczajów świąt Bożego Narodzenia.

Trzecioklasiści pracowali w miłej i przyjaznej atmosferze, a zadania wykonywali z dużym zaangażowaniem. Trzeba było np.: zapakować prezent na czas, ułożyć życzenia świąteczne z rozsypanki wyrazowej oraz wykazać się znajomością kolęd.

Przez cały czas towarzyszył nam Elf, który odczytał list od Świętego Mikołaja.

Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: przedstawiciel firmy MPGK w Darłowie p. Dominika Konstantynov oraz pedagog szkolny p. Edyta Filewicz.

Po podliczeniu punktów jury przyznało:

I miejsce: Adam Rychlewski, Leon Krauze, Nikola Hornicka, Oliwia Borkowska.

II miejsce: Szymon Król, Laura Misztal, Julia Gryniuk, Oliwier Wierzbicki.

III miejsce: Wiktor Jachowski, Karol Wawrzyniak, Nikodem Tymecki, Jakub Cholewiński.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, a firmie MPGK z Darłowa dziękujemy za ufundowanie nagród.

M. Podlasiewska

M. Marek