Rycerze Uśmiechu

27 września 2024 godz. 20:34:33

Rycerze Uśmiechu

26 września, rozpoczęliśmy w naszej szkole całoroczną akcję poprawy dobrostanu całej społeczności szkolnej.

Zaczęliśmy od UŚMIECHU.

Rozdawanie uśmiechu nie zawsze przyjmowane jest z radością z drugiej strony. Ćwicząc obdzielanie uśmiechem, spotykamy się z obojętnością, z brakiem entuzjazmu, niekiedy burknięciem: „Czemu się tak cieszysz?”. Chcemy pokazać że jest inaczej. Gdy go rozdajemy, nie tracimy, tylko zyskujemy.

Siejąc dobrostan w naszej szkole, jako uzbrojeni w uśmiechy ruszyliśmy na misję.

Rozdawaliśmy uśmiechy tego dnia wyjątkowo szczodrze: bezpośrednio, za pomocą karteczek, narysowanego na buzi słoneczka, mini rysunku na tablicy, narysowanej buźce długopisem, gestu, naklejki – ograniczała nas tylko wyobraźnia.

oraz Zespół Dobrostanu Trójki