Strona główna > Artykuły > LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Ach, cóż to był za wieczór!

19 stycznia 2023 godz. 20:22:27

Ach, cóż to był za wieczór!

Środowy wieczór 18 stycznia 2023 r. to niezwykły czas wypełniony dźwiękami, kolorami, ruchem, to czas zatrzymany na fotografii i w kadrze filmu, to czas zapisany na zawsze we wspomnieniach artystów i widzów, którzy w murach Szkoły Podstawowej nr 3 im. Króla Eryka Pomorskiego w Darłowie uczestniczyli w Koncercie Noworocznym 2023.

Muzyka odkrywa przed nami nieznany świat, wzrusza nas, napełnia optymizmem, trafia do umysłu, serca i duszy, niezależnie od pory roku, od pogody i miejsca czyni świat piękniejszym, dlatego też program koncertu był niezwykle bogaty i różnorodny. Złożyły się na niego utwory muzyczne i instrumentalne oraz tańce.

Koncert wywołał podziw wśród licznej widowni, która nagrodziła występy uczniów gromkimi brawami.

Występy oraz dekoracje sali przygotowali uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli: pani Aldony Śmigielskiej, pani Bogusławy Skonecznej, pani Wioletty Mordacz, pani Dominiki Lesner, pani Aldony Sikorskiej-Barancewicz, pani Żanety Jączek, pani Joanny Wierszel, pani Pauliny Chomickiej, pani Karoliny Kołodziej, pani Dominiki Lichockiej i pani Anny Stefaniak oraz pani Eweliny Nidzgorskiej i jej zespołu.

Przy realizacji wydarzenia używany był sprzęt zakupiony w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości