Strona główna > Artykuły > LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

MAJOWE ŚWIĘTA

14 maja 2023 godz. 14:38:51

MAJOWE ŚWIĘTA

Z okazji świąt majowych uczniowie z klasy 2A i 2C przygotowali uroczysty apel dla klas I-III. Dzieci przybliżyły rówieśnikom historyczne wydarzenia i opowiedziały, dlaczego obchodzimy Święto Pracy, Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej oraz Święto Narodowe Trzeciego Maja.

Najmłodsi widzowie z uwagą i zadumą wysłuchali prezentowanych scenek, recytacji wierszy i patriotycznych piosenek. Występ dziewcząt i chłopców nagrodzono głośnymi brawami.

Podczas apelu zostały wręczone nagrody Szkolnego Konkursu Pieśni Patriotycznej „Śpiewamy dla Ciebie, Polsko!”

Laureaci w kategorii wiekowej klas I - III:

I miejsce - klasa 2B

Wyróżnienia: klasa 1C, klasa 2A, klasa 1A, klasa 1B, klasa 3B, klasa 1D

Laureaci w kategorii wiekowej klas IV-VIII:

I miejsce - klasa 5E

Wyróżnienia: klasa 6B, klasa 5A, klasa 4C, klasa 4B, klasa 4D.

Nagrodę publiczności otrzymała klasa 4C z liczbą lajków 537 (według stanu na dzień 21 kwietnia).

Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe zakupu nagród dla wszystkich uczestników konkursu a Pani Magdalenie Burduk Dyrektorce Darłowski Ośrodek Kultury za ufundowanie nagród głównych.

Klasy: 2B, 5E oraz 4C wezmą udział w seansie filmowym pt. : „Serce dębu”.

Gratulacje dla laureatów!

W czasie apelu uczniowie korzystali ze sprzętu zakupionego w ramach Programu #LaboratoriaPrzyszłości