Strona główna > Artykuły > LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

2 Szkolna Olimpiada Sportowa

19 lipca 2023 godz. 08:07:58

2 Szkolna Olimpiada Sportowa

Na przełomie maja i czerwca br., odbyła się 2 Szkolna Olimpiada Sportowa dla uczniów klas 1-3. Najmłodsi uczestnicy zaopatrzeni w dobry humor i atrybuty kibica spotkali się na szkolnym boisku, aby rywalizować ze sobą w ośmiu sportowych konkurencjach.

Zmagania sportowe budziły wśród dzieci wielkie emocje i odbywały się w duchu dobrej zabawy i zasad fair play. Rywalizacji przyglądali się uczniowie kibicując i dopingując swoich kolegów z klasy.

15 czerwca br. na uroczystym apelu podsumowującym olimpiadę wszyscy uczniowie klas 1-3 otrzymali słodki upominek i pamiątkowy dyplom dla klasy. Tym uczestnikom, którzy stanęli na podium, wicedyrektor pani Justyna Tomczyk oraz przedstawiciel Rady Rodziców pani Dorota Zawada-Bałbatun, wręczyły pamiątkowe medale oraz puchary. Ciekawostką jest fakt, iż puchary zostały wydrukowane na szkolnych drukarkach 3D zakupionych w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości. Corocznie puchar, który ma charakter przechodni, trafi z rąk triumfatora do następnego zwycięzcy.

Klasyfikacja:

Klasy I:

I miejsce - klasa 1B, wych. W. Mordacz

II miejsce - klasa 1A, wych. M. Podlasiewska

III miejsce - klasa 1D, wych. M. Majda

IV miejsce - klasa 1C, wych. A. Bukowska

Klasy II:

I miejsce - klasa 2 A, wych. M. Wawulska

II miejsce - klasa 2E, wych. M. Marek

III miejsce - klasa 2B, wych. A. Stefaniak oraz klasa 2C, wych. I. Lubowiecka

IV miejsce - klasa 2D, wych. M. Wandas

Klasy III:

I miejsce - klasa 3A, wych. D. Sławińska

II miejsce - klasa 3B, wych. A. Śmigielska

III miejsce - klasa 3D, wych. B. Wojtkowska

IV miejsce - klasa 3E, wych. D. Bobrowska

V miejsce - klasa 3C, wych. B. Skoneczna

Wielkie brawa dla wszystkich, dzięki którym te zawody znakomicie się udały.

Ogromne podziękowania składamy Zarządowi Rady Rodziców za wsparcie finansowe całego przedsięwzięcia oraz nauczycielom zaangażowanym w projekt.

Organizatorki