Strona główna > Artykuły > LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Światowy Dzień Pluszowego Misia

27 listopada 2023 godz. 17:24:27

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. 24 listopada pluszowe misie oraz inne przytulanki opanowały naszą szkołę. Na korytarzach zrobiło się kolorowo i „misiowo”. Pluszowe maskotki przybyły ze swoimi małymi właścicielami, aby umilić im czas spędzony w szkole oraz wspólnie z nimi bawić się i świętować. W tym dniu uczniowie poznali historię powstania pluszowego misia oraz ciekawostki z ich życia – bohaterów literackich i filmowych. Słuchały również czytanych fragmentów książek o niedźwiadkach oraz brały udział w zabawach przy muzyce i przedstawiały dowolną techniką sylwetki misiów. Dzieci natomiast bardzo chętnie i ciekawie opowiadały o swoich maskotkach. Ten wyjątkowy dzień wywołał u najmłodszych dużo uśmiechu i radości. Ten wyjątkowy dzień wywołał u najmłodszych dużo uśmiechu oraz radości a najciekawsze momenty zostały utrwalone przez starsze koleżanki sprzętem zakupionym w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości.

Joanna Gawrońska