Strona główna > Artykuły > LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Tu wszystko gra OK!

12 stycznia 2024 godz. 18:29:55

Tu wszystko gra OK!

4 i 11 stycznia 2024 r. w naszej szkole odbyły się kiermasze na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dwudniowe wydarzenia dostarczyły wszystkim niesamowicie dużo emocji, radości i ciepła płynącego z wielu zaangażowanych gorących serc.

Podczas akcji w obu budynkach szkolnych wolontariusze #5713 Sztabu WOŚP zebrali 5.100 zł.!! Pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane w niedzielę 28 stycznia br. do puszek #5713 Sztabu WOŚP działającego w naszej szkole.

Z całego SERCA dziękujemy całej społeczności szkolnej, że tak nas licznie odwiedziliście.

Nasi darczyńcy:

Rodzice, uczniowie, pracownicy ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Króla Eryka Pomorskiego w Darłowie

Kino Bajka w Darłowie

Dariusz Kos - Restauracja Bagatella

Rafał Herbeć - Restauracja Bon Apetit

Katarzyna Makarska - Cukiernia Makarscy

Agnieszka Piątkowska - Cukiernia Blueberry Cake

Po raz kolejny pokazaliście Wasze wielkie SERCA! Dziękujemy!

Odliczamy godziny do 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę 28 stycznia, od rana, na terenie Darłowa będziecie mogli spotkać wolontariuszy z Trójki, którzy będą zbierać pieniądze do puszek.

Do zobaczenia!! Zagrajcie z nami!!!!!!!

szkolny #5713 Sztab WOŚP