Strona główna > Artykuły > LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Portret patrona mojej szkoły - wystawa

24 lipca 2024 godz. 16:39:38

Portret patrona mojej szkoły - wystawa

„Patron mojej szkoły – Portret Króla Eryka Pomorskiego” czyli współczesne spojrzenie na historię

W naszej szkole obchody Dnia Patrona, dedykowane Królowi Erykowi Pomorskiemu, przyniosły nie tylko radość z odkrywania historii, lecz także stworzyły przestrzeń dla wyjątkowej kreatywności uczniów. Jednym z punktów stała się wystawa „Patron mojej szkoły – Portret Króla Eryka Pomorskiego”.

Uczniowie z 15 klas wzięli udział w konkursie, tworząc niezwykłe portrety, które teraz zdobią nasze szkolne korytarze. Każdy portret nie tylko oddaje postać Króla Eryka Pomorskiego, ale także ukazuje osobistą interpretację ucznia, pełną talentu i oryginalności.

Ukoronowaniem tego przedsięwzięcia jest film stworzony przez uczniów, prezentujący naszą szkolną wystawę.

Zapraszamy do obejrzenia filmu na szkolnym facebooku.

Do realizacji, uczniowie wykorzystali technologię w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości.

K. Czarnuch