VICE MISTRZOWIE W PIŁCE NOŻNEJ !!!

11 października 2019 godz. 17:56:25

VICE MISTRZOWIE W PIŁCE NOŻNEJ !!!

10.10.2019r reprezentacja chłopców SP3 Darłowo wystartowała w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy VII,VIII). Turniej odbył się w Malechowie. Wystartowało w nim 7 drużyn powiatu sławieńskiego - Malechowo, Sławno, Ostrowiec, Postomino, Darłowo, Niemica, Jarosławiec. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rywalizowali o wejście do półfinałów. Zawodnicy z „trójki” w grupie A zajęli II miejsce i w walce o finał rywalizowali z zespołem z Niemicy. Bardzo zacięty mecz obydwu drużyn, w regulaminowym czasie gry zakończył się wynikiem 1:1, bramkę dla Darłowa strzałem głową zdobył Kacper Gręda i o wejściu do finału musiały zadecydować rzuty karne. W konkursie „karnych” bardzo dobre interwencje bramkarza SP3 Darłowo Bartka Kołaczkowskiego dały zwycięstwo i finał. W meczu finałowym reprezentacja SP3 Darłowo uległa zespołowi ze Sławna zdobywając II miejsce.

Duże brawa za ambicję, wolę walki i grę fair play dla naszych chłopaków. Zawodnicy z Darłowa pokazali bardzo dobrą grę zespołową i zaawansowanie techniczne w wielu sytuacjach meczowych.

Dziękujemy UKS Orlik Darłowo za użyczenie sprzętu.

Skład zespołu: Kołaczkowski Bartosz, Urbańczyk Emil, Wójcik Michał, Wierszel Kacper, Gręda Kacper, Maliszewski Kacper, Woszczyk Michał, Fischer Szymon, Jurczuk Hubert, Kozak Eryk

Wiernicki Remigiusz