Wieczór kolęd

19 grudnia 2019 godz. 20:57:29

Wieczór kolęd

Dnia 18 grudnia w sali gimnastycznej przy ul. Franciszkańskiej odbył się „Wieczór kolęd”. W koncercie wystąpili uczniowie naszej szkoły, zarówno ci młodsi z klasy drugiej, jak i trochę starsi z klas piątych, szóstych, siódmych i ósmych. Dodatkową atrakcją był występ zespołu „13 i Przyjaciele”. Na scenie z uczniami występowali także, przygotowujący ich do występu nauczyciele. Było radośnie, zabawnie, świątecznie, a momentami wzruszająco i podniośle. Na występ, oprócz dyrekcji szkoły i nauczycieli, licznie przybyli rodzice i rodziny wykonawców. Na zakończenie koncertu wszyscy uczestnicy wspólnie zaśpiewali „Świeć gwiazdeczko”.

Dziękujemy wszystkim wykonawcom i nauczycielom za zaangażowanie i piękny występ.

Organizatorzy SU