Dokarmiaj ptaki mądrze!

17 listopada 2020 godz. 15:25:11

Dokarmiaj ptaki mądrze!

Przyłącz się do akcji i dokarmiaj ptaki mądrze!

Podczas październikowego spotkania z rodzicami miała odbyć się akcja informacyjna,  podczas której uczniowie mieli promować zasady prawidłowego dożywiania ptaków. Z uwagi na to, iż wielkimi krokami zbliża się ciężki czas dla zwierząt, w tym dla naszych skrzydlatych przyjaciół, młodzi Ekodetektywi stworzyli ulotki i plakaty informacyjne na temat odpowiednich działań, jakie możemy podjąć zimą, aby faktycznie pomóc, a nie zaszkodzić ptakom. Ze względu na epidemię zebrania i zaplanowany happening odbyły się w formie online. Za pośrednictwem dziennika elektronicznego do każdego rodzica przesłaliśmy materiały informacyjne.

Akcja  zorganizowana jest w ramach projektu „Ekodetektywi”, który realizowany jest dzięki grantowi finansowanemu z Funduszu Naturalnej Energii. Organizatorem konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., a partnerem konkursu Fundacja „Za górami, za lasami”.

Do pobrania:

1. Ulotka - dokarmianie