Biegi Niepodległości

16 listopada 2021 godz. 16:56:52

Biegi Niepodległości

Jednym z elementów obchodów Święta Niepodległości w Darłowie były biegi dzieci i młodzieży zorganizowane przez Klub Biegacza Darłowskie Charty. Była to świetna okazja, aby aktywnie świętować 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Podzieleni na kategorie wiekowe zmierzyli się na dystansach od 200 do 1200 metrów na płycie stadionu lekkoatletycznego w Szkole Morskiej. Osobno startowały dziewczęta i osobno chłopcy. Listopadowa pogoda dopisała, biegacze byli zadowoleni. Nasi uczniowie również startowali. Poprzez aktywność sportową podkreślali swój patriotyzm, jednocześnie promując zdrowy styl życia. Zwycięzcy poszczególnych biegów za zajęcie 1-3 miejsca otrzymali piękne, pamiątkowe puchary. Wszystkim zawodnikom należą się ogromne brawa za sportową i patriotyczną postawę oraz godne reprezentowanie naszej szkoły.

B. Żmuda