Szkolny konkurs „Domek dla jeża”

11 grudnia 2022 godz. 19:27:49

Szkolny konkurs „Domek dla jeża”

Dnia 06.12.2022r. w świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Króla Eryka Pomorskiego odbyło się uroczyste rozdanie nagród i dyplomów uczniom biorącym udział w szkolnym konkursie „Domek dla jeża”.

Serdecznie dziękujemy patronom konkursu:

- Radzie Rodziców SP 3 w Darłowie,
     - Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 – Bożenie Tatuśko.

Konkurs miał na celu:

- prowadzenie konkretnej pomocy dla jeży,

- prowadzenie nieszablonowej edukacji ekologicznej,

- rozwijanie wyobraźni, sprawności technicznych,

- rozwijanie zdolności manualnych dzieci.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy podjęli wyzwanie i wykonali tak ciekawe domki.

Patrząc na estetykę, zgodność z tematem, jury postanowiło nagrodzić następujące prace naszych uczniów klas I-V:

1. Róża Kowalczewska ID;
   2. Wiktor Siurdyban IIIE i Kinga Galińska IVE;
   3. Julian Marcisz IIB i Alan Marcisz IVC;

Wyróżnienia: Zofia Kuzemczak IVC,  Antonina Dusza IVD, Alicja Letkomiller IA, Amelia Zielińska IC, Alwin Dusza IVC, Oliwia Sendera IA, Klara Brzeska IVC, Antoni Bagnucki IID, Wiktor Wychowałek VB, Agata Michalak IA, Wiktoria Suwała IIA, Wiktoria Sylwestrzak IA, Mateusz Kolanek IIC, Artem Dovhan ID, Antoni Wierzbicki IB, Fabian Bochut IID.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom biorącym udział w konkursie oraz rodzicom za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę.

Domki zostały wyniesione na teren szkoły, by mogły zamieszkać tam jeże.

Kilka domków trafiło do Stowarzyszenia „My trzy, koty i psy”.

Nauczyciele świetlicy szkolnej