Sukces szkolnej reprezentacji !!

12 grudnia 2022 godz. 22:20:02

Sukces szkolnej reprezentacji !!

Reprezentacja SP 3 Darłowo w składzie Patryk Szopiński, Maksymilian Dydyna oraz opiekun Remigiusz Wiernicki wzięła udział w wojewódzkim konkursie wiedzy Omnibus Edukacja-Sport. Sport na Pomorzu Zachodnim.

W rozegranym konkursie wszyscy uczestnicy zmierzyli się z 30 pytaniami z zakresu piłki nożnej na Pomorzu Zachodnim w XXI wieku oraz 40 pytaniami związanymi z ruchem olimpijskim i samymi igrzyskami na Pomorzu Zachodnim w XXI wieku.

Nasi zawodnicy spisali się znakomicie!

Indywidualnie Patryk Szopiński zajął II miejsce w szkołach podstawowych, drużynowo chłopcy również zajęli II miejsce.

Pan Remigiusz II miejsce z opiekunów, oraz I miejsce wśród szkół Ziemi Darłowskiej (Patryk Maks, p. Remigiusz).

Gratulacje !!!

Poza konkursem można było porozmawiać z judoką Marianem Tałajem, brązowym medalistą  igrzysk z Montrealu  w 1976 roku, który podzielił się swoją wiedzą oraz opowiadał niezwykle interesująco o swoich sukcesach i karierze zawodniczej.