Świąteczne przedstawienie

26 grudnia 2022 godz. 15:57:21

Świąteczne przedstawienie

W piątkowy, przedświąteczny poranek młodzi wykonawcy z klas 1-3 wprowadzili zgromadzonych na sali gimnastycznej w Trójce - w świąteczny nastrój – odbyło się bowiem świąteczne przedstawienie.

O dobrą atmosferę i miłe doznania wizualne i słuchowe zadbali uczniowie z klas 1B, 3B oraz 3C wraz z wychowawczyniami.

Świąteczne przedstawienie obfitowało w utwory nawiązujące do świąt, zimy oraz w tradycyjne kolędy. Piosenkom i wierszom towarzyszyły utwory grane na dzwonkach oraz na skrzypcach. Dzieci z radością, ale i należytą powagą odśpiewały i zagrały przepiękne pastorałki oraz kolędy.

Ogromne zaangażowanie młodych wykonawców i nauczycieli wywarło duże wrażenie i poruszenie wśród widowni.

Szkolne kolędowanie pozwoliło poczuć rodzinną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Magia świąt rozpoczęła królowanie!