Konkurs „Szlachetne zdrowie”

13 maja 2024 godz. 18:47:53

Konkurs „Szlachetne zdrowie”

W ostatnim tygodniu kwietnia odbył się po raz kolejny konkurs klas 4-tych „Szlachetne zdrowie”. Jego celem było poszerzenie wiedzy z zakresu działań prozdrowotnych – właściwego sposobu odżywiania, propagowania zasad zdrowego stylu życia, promowania urozmaiconej w warzywa, owoce i inne cenne składniki codziennej diety i jej pozytywnego wpływu na zdrowie człowieka oraz profilaktyki chorób i właściwego postępowania w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.

W drużynowych zmaganiach zwyciężyła klasa 4A, którą reprezentowali Lena Bagnucka i Antoni Ziemba. II miejsce zajęli uczniowie klasy 4D - Lena Chmiel i Kajetan Szałacha, zaś III miejsce przypadło uczniom z klasy 4B - Wiktorowi Mazurowi i Igorowi Nowakowi. Apolonia Wernicka i Zuzanna Wiśniewska zajęły IV miejsce, zaś V - Milena Jakubczak z klasy 4C.

Organizatorki gratulują wszystkim uczestnikom wysokiego poziomu wiedzy, a Radzie Rodziców dziękują za ufundowanie nagród rzeczowych.

Zespół ds. promocji zdrowia