Magiczny Dywan w świetlicy

5 czerwca 2024 godz. 16:49:44

Magiczny Dywan w świetlicy

Z ogromną satysfakcją informujemy, że do świetlicy naszej szkoły został zakupiony i zainstalowany, wraz z zestawem gier interaktywnych, Magiczny Dywan Bambino. Magiczny Dywan to interaktywna pomoc dydaktyczna przeznaczona do nauki, ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych. Urządzenie zostało zainstalowane pod sufitem i tworzy wirtualny magiczny dywan wyświetlający obrazy, teksty, animacje lub muzykę. Magiczny Dywan zawiera bogatą ofertę gier, ćwiczeń zabaw i quizów edukacyjnych. Zakup w kwocie ponad 20 tys. złotych został sfinansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego miasta Darłowa – edycja 2024. Projekt pod nazwą „Latający dywan w świetlicy SP3 w Darłowie”, którego pomysłodawcą w kategorii projektów społecznych był radny miasta, pan Andrzej Herdzik, w głosowaniu mieszkańców zdobył 1893 głosy i zajął II miejsce.

Serdecznie dziękujemy panu Andrzejowi Herdzikowi za zgłoszenie projektu dotyczącego uatrakcyjnienia pobytu w świetlicy szkolnej naszym uczniom oraz wszystkim mieszkańcom Darłowa, którzy na niego zagłosowali i sprawili, że jego realizacja była możliwa.

E. Jaźwińska