Strona główna > Informacje > Godziny konsultacji nauczycieli

Godziny konsultacji nauczycieli

Prosimy, w miarę możliwości, o wcześniejszy kontakt z nauczycielem za pomocą Librusa,

w celu umówienia się na spotkanie. Umożliwi to nauczycielowi przygotowanie się do spotkania. 

 KONSULTACJE NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Budynek

Sala

1

Adryańczyk Dorota

czwartek

12.45 - 13.45

B

biblioteka

2

Bajor Halina

poniedziałek

13.30 - 14.30

A/B

21/6

3

Barankiewicz Katarzyna

środa

13.40 - 14.40

A

11

4

Bernacka Maria

środa

14.15 - 15.15

A

18

5

Bobrowska Dorota

poniedziałek

12.45 - 13.45

A

14

6

Borkowska Dorota

czwartek

13.20 - 14.20

B

10

7

Breszka Monika

poniedziałek

13.30 - 14.30

B

10

8

Brzozowska Małgorzata

środa

9.40-10.40

B

16

9

Bukowska Anna

poniedziałek

11.50 - 12.50

A

5

10

Chmielarz Paulina

wtorek

15.15 - 16.15

B

gabinet pedag.

11

Chomicka Paulina

poniedziałek

12.45 - 13.45

A

2

12

Czajkowska Violetta

poniedziałek

14.15 - 15.15

B

1

13

Czajkowski Andrzej

poniedziałek

14.15 - 15.15

B

7

14

Czarnuch Jolanta

wtorek

14.00 - 15.00

A

17

15

Czarnuch Karolina

środa

9.00 - 10.00

A

pokój naucz.

16

Domańska Katarzyna

poniedziałek

15.30 -16.30

A

19

17

Dominiak Paula

środa

11.50 - 12:50

A

8

18

Filewicz Edyta

czwartek

14.00 - 15.00

A

gabinet pedag.

19

Gawrońska Joanna

poniedziałek

14.00 - 15.00

A

biblioteka

20

Gruszewska-Kraska Joanna

czwartek

8.00 - 9.00

B

39

21

Hamerling Artur

piątek

11.35 - 12.35

B

pokój naucz.

22

Iwanowska Joanna

czwartek

10.00 - 11.00

A

sala przy świetli.

23

Jączek Żaneta

środa

11.00 - 12.00

A

świetlica

24

Kalinowska Barbara

środa

15.10 - 16.10

B

15

25

Kasprzykowska Magdalena

czwartek

15.10 - 16.10

A

20

26

Kmiecik Radosław

piątek

14. 20 - 15.20

B

pokój naucz.

27

Kolanek Beata

czwartek

16.00 - 17.00

B

biblioteka

28

Kolanek Marzena

poniedziałek

12.35 - 13.35

B

9

29

Kołodziej Karolina

piątek

12.30 - 13.30

B

26

30

Kosacki Radosław

piątek

13.40 - 14.40

A

DSG/MSG

31

Kosiorek Anna

poniedziałek

14:40 - 15:40

A

11

32

Kosowska Monika

środa

14.30 - 15.30

A/B

13/16

33

Kruk Ewa

czwartek

13.30 - 14.30

B

6

34

Kuriata Angelika

czwartek

12:30 - 13:30

B

19

35

Lesner Dominika

piątek

13.20- 14.20

B

6

36

Lichańska Anna

poniedziałek

14.30 - 15.30

B

gabinet  pedag.

37

Lichocka Dominika

piątek

12.25 - 13.25

B

36

38

Lubowiecka Iwona

wtorek

12.50 - 13.50

A

24

39

Łagutko Kamila

poniedziałek

11.30 - 12.30

A

sala gimnast.

40

Majchrzak Justyna

wtorek

14.00 - 15.00

B

18

41

Majda Małgorzata

czwartek

12.45 - 13.45

A

6

42

Marek Małgorzata

środa

12.00 - 13.00

A

8

43

Mordacz Wioletta

czwartek

12.50 - 13.50

A

4

44

Nowak-Pawlicka Agnieszka

środa

13.40 - 14.40

A

19

45

Ordak Aneta

poniedziałek

12.30 - 13.30

B

pokój naucz.

46

Ososko Grażyna

środa

13.40 - 14.40

A

6

47

Pacyniak Magdalena

środa

12.45 - 13.45

A

GT2

48

Piwko Beata

czwartek

15.30 - 16.30

A

gab. logoped.

49

Podlasiewska Magdalena

czwartek

12.50 - 13.50

A

2

50

Raczkowska Małgorzata

czwartek

9.00 - 10.00

A

świetlica

51

Rudzka Anna

środa

15.10 - 16.10

B

6

52

Rzeczkowska Agnieszka

czwartek

14:20 - 15:20

B

9

53

Rzeczkowski Łukasz

wtorek

13.20 - 14.20

B

5

54

Siadaczka Katarzyna

poniedziałek

11.50 -12.50

A

7

55

Sikorska-Barancewicz Aldona

czwartek

11.50 - 12.50

A

9

56

Skoneczna Bogusława

piątek

13. 45 - 14.45

A

10

57

Sławińska Dorota

wtorek

12.45 - 13.45

A

9

58

Sobieraj Ewa

środa

15.10 - 16.10

B

11

59

Sołtan Marta

czwartek

15.10 - 16.10

A

21

60

Staruch Krystyna

czwartek

13.40 - 14.40

A

13

61

Stefaniak Anna

poniedziałek

12.45 - 13.50

A

1

62

Szajner Krzysztof

piątek

8.50 - 9.50

B

6

63

Szymańska Ewa

wtorek

14.20 - 15.20

B

10

64

Śmiech Artur

wtorek

14.35 - 15.35

B

1

65

Śmigielska Aldona

piątek

8.00 - 9.00

A

16

66

Tocha Katarzyna

środa

16.50 - 17.50

B

38

67

Tomaszewska Maja

piątek

13.30 - 14.30

B

świetlica

68

Tousty Małgorzata

środa, co drugi tydzień

14.20 - 15.20

B

12

69

Ustaszewska Joanna

środa

14.15 - 15.15

B

3

70

Wandas Małgorzata

wtorek

12.00 - 13.00

A

3

71

Wawrzyniak Marek

czwartek, co drugi tydzień

12.45 - 13.45

A

pokój naucz.

72

Wawulska Małgorzata

czwartek

12.50 - 13.50

A

7

73

Węgrzyn Natalia

środa

12.45 - 13.45

A

3

74

Wierszel Joanna

czwartek i piątek

11.30 - 12.00

A

świetlica

75

Wiernicki Remigiusz

wtorek

7.45-8.15

15.50-16.20

A

B

sala gimnast.

76

Wojciechowska Paulina

wtorek

13.50 - 14.50

gabinet pedag.

77

Wojtkowska Beata

czwartek

13.40 - 14.40

A

15

78

Żmuda Beata

wtorek

14.35 - 15.35

A

sala gimnast.

79

Tatuśko Bożena

środa

13.30 - 14.30

B

gabinet dyr.

80

Jaźwińska Ewa

poniedziałek

13.00 - 14.00

B

gabinet dyr.

81

Łusiewicz Katarzyna

czwartek

13.20 - 14.20

B

gabinet dyr.

82

Tomczyk Justyna

poniedziałek

13.00 - 14.00

A

gabinet dyr.

 

 

Do pobrania:


  1. Godziny konsultacji nauczycieli dla uczniów i rodziców (godziny dostępności)