Koło przyrodnicze klas IV

13 maja 2024 godz. 18:51:32

Koło przyrodnicze klas IV

Koniec roku szkolnego nadchodzi dużymi krokami i niebawem zakończą się dodatkowe zajęcia koła przyrodniczego dla klas 4. Dlatego też przyszedł czas na krótkie podsumowanie działań bardzo zaangażowanego zespołu uczniowskiego. Pierwsze zajęcia poświęciliśmy zagadnieniom profilaktyki zdrowia, poznania ludzkiego ciała a także badaniu występowania substancji odżywczych. Następnie przyszedł czas na przygotowanie się do zimy i pomocy w dożywianiu ptaków oraz pokazy doświadczeń. Wraz z nadejściem wiosny uczniowie z kółka wyruszyli w teren, aby go uporządkować i przygotować do wysiewu kwietnej łączki. Przed nami jeszcze wycieczki w teren i obserwacje przez lupę i lornetkę. Zapraszamy za rok do udziału w kole przyrodniczym przyszłe klasy czwarte!

Małgorzata Brzozowska