„Patron mojej szkoły” - wyniki konkursu

24 lipca 2024 godz. 17:11:56

„Patron mojej szkoły” - wyniki konkursu

Jak co roku, w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny związany z osobą patrona szkoły - Królem Erykiem Pomorskim. W tegorocznej edycji wzięli udział uczniowie z 15 klas.

Wyobraźnia uczniów, a także zastosowane techniki przysporzyły komisji wiele trudu, aby wśród tylu kolorowych i pomysłowych rysunków wybrać prace. Po burzliwych debatach komisja postanowiła wyróżnić:

Kategoria: klasy I-III

Larysa Filoda 1D, Liwia Chmielewska 1D, Tola Plucińska 1D, Barbara Ogrodowczyk 2A, Jakub Pałys 2A, Wiktoria Sylwestrzak 2A, Marta Maruszak 2A, Zuzanna Wrycza 2C, Natalia Makarska 2C, Jakub Ziółkowski 3A, Krzysztof Szczurowski 3B.

Kategoria: klasy IV-V

Amelia Hernas 4A, Mateusz Duła 4B, Zuzanna Wiśniewska 4E, Marika Stermach 5D, Michalina Śpich 5D, Amelia Mazurek 5E, Kinga Galińska 5E, Aleksander Żaczek 5E.

Kategoria: klasy VI

Mateusz Tiupin - Szulc 6D, Zuzanna Tomaszewska 6D, Kaja Surdel 6B.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród i słodyczy dla wszystkich klas biorących udział w konkursie.

Ż. Jączek