Szkolne talenty

24 lipca 2024 godz. 17:24:53

Szkolne talenty

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. Króla Eryka Pomorskiego w Darłowie miała okazję przekonać się, że nasi uczniowie są naprawdę wyjątkowi!

W tegorocznej edycji konkursu „Szkolne Talenty” wzięło udział 11 uzdolnionych osób.

Ze wszystkich tegorocznych uczestników konkursu jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy odwagi, wszak nie jest to takie proste pokazać się szerszej publiczności.

Oprócz nagród za I miejsce w trzech kategoriach wiekowych (oceny czteroosobowego jury w składzie: p. J. Gawrońska, p. D. Lesner, p. M. Majda i p. M. Lokś, film z największą ilością polubień otrzymuje nagrodę specjalną - NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI!

Poznajcie nasze „Szkolne Talenty”!!!

Kategoria wiekowa - klasy 1-2

I miejsce: Jaśmina Sajko

Wyróżnienia: Wiktoria Sylwestrzak i Liliana Cupiał

Kategoria wiekowa - klasy 3

I miejsce: Zofia Stefaniak

Wyróżnienia: Aleksandra Piątkowska, Oliwia Wilczyńska

Wyróżnienie specjalne: Hanna Lebiecka

Kategoria wiekowa - klas 4-5

I miejsce: Marika Stermach

Wyróżnienia: Alicja Turska, Elizaveta Dobrynina

Po weryfikacji prawdziwości polubień możemy również przyznać Nagrodę Publiczności Ninie Lompert (ok. 600 rzeczywistych polubień).

Gratulujemy!

Opiekun Samorządu Uczniowskiego