Myślenie matematyczne ma moc!

24 lipca 2024 godz. 17:32:14

Myślenie matematyczne ma moc!

Z przyjemnością informujemy, że projekt naszej szkoły zgłoszony do konkursu „mSilnia” organizowanego przez Fundację mBanku w partnerstwie z Fundacją Dobra Sieć pt. „Matematyczni detektywi w Trójce”, zyskał uznanie Kapituły Konkursu i otrzymał grant w wysokości 13 tys. zł. Projekt będzie realizowany w szkole od września do grudnia 2024 i jest interdyscyplinarny: łączy matematykę z przyrodą, fizyką i plastyką.

I edycja Programu mSilnia, kategoria - projekty edukacyjne, jest skierowana do szkół, publicznych uczelni wyższych, organizacji pozarządowych, bibliotek, placówek doskonalenia nauczycieli, centrów nauki prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego. Zgłoszono 246 wnioski. Dofinansowanie otrzymały 64 projekty.

E. Jaźwińska